Moczulski najszybszy na Hungaroringu

Grzegorz Moczulski wygrał drugi wyścig Porsche Platinum GT3 Cup Challenge Central Europe. Podium uzupełnili Marcin Jedliński i Jarosław Budzik.

Po pierwszej rundzie pucharu rozegranej na węgierskim torze Hungaroring liderem zmagań został zawodnik GT3 Poland Marcin Jedliśnski.  – Jesteśmy już po wyścigu i wracamy w bardzo dobrych humorach. Dzisiaj poszło nieco gorzej niż w wyścigu nr 1. Mamy 2, 3 i 4 miejsce, a Stanisław walczył w kontakcie i zrobił najszybszy czas podczas tego weekendu. Jarek z Marcinem mieli świetny start, a Rafał został i musiał odrabiać straty – podsumował weekend szef GT3 Poland Bartosz Opioła.

Kolejna runda Porsche Platinum GT3 Cup Challenge Central Europe odbędzie się 12-14 czerwca na torze w Poznaniu.